Střelci HC Týn: Štětka, Raučina, Hornát V.
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Lisner, Klůfa, Raučina, Babinec, Šplíchal, Adámek Mich., Hornát V., Vanda, Sokol, Rot
Trenér: Gebelt

Míč  Více k zápasu
O  první prosincové sobotě jsme se dočkali derby se spřáteleným týmem HBC Zliv „B“. Za Zliv v minulosti několik našich hráčů nastupovalo, takže většina hráčů se mezi sebou velmi dobře znala. Favoritem utkání byl tým ze Zlivi, tento fakt znásobila ještě účast několika hráčů z „A“ týmu Zlivi.
   Úvodní branku vstřelila Zliv po pěkné střele už ve třetí minutě. Do dvanácté minuty jsme i díky využité přesilovce skóre otočili. Pak však zlivští hráči přidali a do konce první třetiny zvrátili výsledek na 3:2 ve svůj prospěch. Nutno říci, že jsme drželi s favoritem vyrovnanou partii a to i celou druhou třetinu, kdy se žádný střelec neprosadil. Ve třetí třetině se však projevila větší herní kvalita hráčů Zlivi a skóre narostlo na 5:2. O inkasování branky jsme si však koledovali již delší dobu, zejména po prohraných vhazováních a následných střelách D. Šperla jsme měli několikrát štěstí. O snížení výsledku se opět v přesilovce postaral J. Raučina, jenže k ničemu jinému nás hráči Zlivi nepustili.
   I přes prohru se dá říci, že jsme odvedli dobrý výkon a zápas jsme si užili. Navíc jsme se vyvarovali i faulů a kolonka na tresty domácích zůstala zcela prázdná.