Střelci HC Týn: Raučina 2, Babinec, Vanda
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Houdek - Klůfa, Raučina, Babinec, Adámek Mich., Vanda, Sokol
Trenér: Gebelt

Míč  Více k zápasu
V  druhém listopadovém zápase nám soupeř SK Palestine Thumbs připravil první porážku na domácím hřišti ve Zlivi od našeho vstupu do soutěží ČMSHb, tedy téměř po roce a půl. V naší sestavě opět chybělo mnoho jmen a to se na herním projevu určitě podepsalo. S SK Palestine Thumbs jsme sice hráli více než vyrovnanou partii, ovšem chyby v obraně dokázal soupeř perfektně využít.
   První třetinu jsme po několika kombinacích soupeře do prázdné brány prohráli 1:3. Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním zápas zvrátit, což se také do sedmé minuty částečně naplnilo. To Jirka Vanda vyrovnal po pěkné kombinaci na 3:3. Pak jsme ale inkasovali dva rychlé góly a dotahování začalo znova. Po několika neproměněných šancích jsme však prohrávali po druhé třetině 3:5. Ve třetí části jsme zkoušeli ještě soupeře zatlačit, to se ale příliš nedařilo. Naděje alespoň na vyrovnání svitla minutu a půl před koncem, kdy Jarda Raučina v přesilovce snížil na 4:5. Poté jsme ještě odvolali brankáře, jenže gólman hostí kryl i střelu v poslední vteřině zápasu a tak jsme nakonec podlehli SK Palestine Thumbs 4:5.