Střelci HC Týn: Lisner 4, Klůfa
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Lisner, Klůfa, Raučina, Babinec, Skala, Adámek Mich., Vanda, Sokol, Hornát J.
Trenér: Šplíchal

Míč  Více k zápasu
Prvním týmem, se kterým jsme se utkali v této sezoně podruhé, bylo v sobotu 8.12.2007 „B“ mužstvo Tábora. První zápas v Táboře jsme prohráli 5:1, ale v odvetě jsme chtěli po několika prohraných zápasech bodovat naplno. Do utkání jsme nastoupili se třemi útočnými formacemi, což byla proti dvěma nekompletním táborským řadám určitě výhoda.
   První třetina zápasu byla velmi vyrovnaná a vyzněla 0:1 pro hosty z Tábora. V začátku druhé části pokračovala ještě naše přesilovka z první třetiny a po pěkné kombinaci a perfektním zakončení vyrovnal Petr Lisner na 1:1. Odstartoval tím svoje velké gólové hody. V šesté minutě zařídil gólovou nahrávku pro O. Pešla individuální akcí V. Štol a stav byl tedy 2:1 pro Tábor. To bylo ale poslední co hráč Štol v sobotním utkání předvedl. Za diskuzi s rozhodčím Šandou obdržel 10 minutový osobní trest a mylně zamířil místo na trestnou lavici do šaten, kam ho ovšem rozhodčí za chvíli skutečně poslal po dalších protestech. V tomto okamžiku byl Tábor citelně oslaben a naše šance na body vzrostly. Do konce třetiny se nám podařilo alespoň vyrovnat na 2:2.
   Třetí třetina ovšem začala využitou přesilovkou Tábora a stav byl pro nás opět nepříznivý. Ve čtvrté minutě opět vyrovnal P. Lisner a byl to už jeho třetí gól. Zlom v utkání přinesla osmá minuta, kdy po hrubém seknutí do ruky M. Houdka dostal táborský J. Szolgay trest 5+OK. Následnou přesilovku jsme využili hned dvakrát a rázem byl stav 5:3 v náš prospěch. Táborští pak ještě chvíli před koncem snížili pěknou střelou na 5:4, ale to už bylo vše.
   Z toho zápasu jsme si tedy odvezli 3 body rovnou na půldostřelnou, kde čtyři vstřelené góly stály Peťu Lisnera několik kořalek. Jen tak dál. Další zápas nás čeká až 23.2.08 a doufejme, že v jarní části získáme ještě více bodů, než v té podzimní.