Střelci HC Týn: Babinec, Skok O.
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Sokol - Lisner, Adámek Mich., Vanda, Babinec, Klůfa
Trenéři: Šplíchal, Skok J.

Míč  Více k zápasu
První březnovou sobotu jsme hostili na domácím hřišti ve Zlivi tým SK Suchdol nad Lužnicí „B“. Ten se v tu chvíli nacházel na druhém místě tabulky Regionální ligy, ovšem se stejnou bilancí, jako vedoucí Holubov. Bylo tedy jasné, že hosté budou proti stále se tenčícímu kádru HC Týn velkým favoritem.
    Utkání začalo ještě za poměrně pěkného počasí, což se však velmi rychle změnilo. V první třetině padl jediný gól a to do domácí sítě. Jinak byla první část až překvapivě vyrovnaná, tým Suchdola jsme dokonce přestříleli 8:5. Druhou třetinu poznamenalo nejen vyloženě nehokejbalové počasí, ale také naše nevyužité přesilovky. Soupeř dokázal naopak hned dvakrát skórovat, to znamenalo po dvou třetinách stav 0:3.
    Třetí část jsme začali opět přesilovou hrou a tentokrát jsme ji dokázali využít. Překvapivou střelou téměř od poloviny hřiště snížil Tomáš Babinec. V poslední části utkání jsme soupeře dokázali přehrávat, jenže jsme se potýkali s naším velkým problémem a to je využívání šancí. V posledních dvou zápasech jsme vstřelili pouze tři branky a to je opravdu málo. Přesto po krásné kombinaci v přesilovce 5:3 vstřelil Ondra Skok kontaktní branku. Jenže Suchdol nám hned po minutě opět utekl na rozdíl dvou branek. V závěru utkání jsme zkusili při přesilovce odvolat brankáře, jenže obrovský tlak jsme nedokázali zužitkovat a prohráli jsme se Suchdolem po slušném výkonu 2:4.