Míč  Zápas
HC ETE Týn nad Vltavou - TJ Stars Suché        Vrbné „B“
11 : 7
(4 : 3, 5 : 2, 2 : 2)
Střelci HC Týn: Lisner 3, Babinec 2, Klůfa 2, Sokol, Vanda, Adámek Mar., Adámek Mich.
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Lisner, Klůfa, Raučina, Babinec, Šplíchal, Adámek Mich., Vanda, Sokol, Hornát J.
Trenér: Gabriel

Míč  Více k zápasu
Další domácí zápas ve Zlivi jsme sehráli proti TJ Stars Suché Vrbné “B“. Tento tým se nacházel na dně tabulky bez jediného získaného bodu a tak se čekal víceméně hladký průběh zápasu. Začátek utkání tomu také nasvědčoval. Po dvou odehraných minutách jsme vedli 2:0 a zdálo se, že Stars budou opravdu snadný soupeř. Jenže poté jsme s vidinou snadného zápasu polevili v tempu a soupeř toho dokonale využil. V deváté minutě stačil otočit už na 2:3 a to kuriózním gólem přes celé hřiště. Náš gólman Ela Habaj podcenil dlouho letící padající míček a ten nakonec k překvapení všech skončil v brance. První třetinu jsme ale nakonec vybojovali a vyhráli 4:3.
   V divoké přestřelce zvyšoval Tomáš Babinec z trestného střílení už na 8:5. Obranná hra obou týmů v tomto zápase byla velmi špatná a zvláště naše druhá útočná řada Raučina- Klůfa- Šplíchal dostávala opravdu hodně gólů. Zápas tak v poklidné atmosféře dospěl až do výsledku 11:7, přičemž nejdražší desátou branku vstřelil Míra Klůfa a na to by se nemělo zapomenout…