Střelci HC Týn: Babinec 3,Štětka 2, Raučina, Skala, Vanda, Lisner, Klůfa
Sestava: Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Lisner, Klůfa, Raučina, Babinec, Šplíchal, Skala, Adámek Mich., Vanda
Trenéři: Gabriel, Skok J.

Míč  Více k zápasu
Po čtrnáctidenním volnu jsme nastoupili ve Zlivi k zápasu proti HC Sharks 29,41 Český Krumlov. Dorazili jsme na letošní sezonu v poměrně slušné sestavě. A tak se proti soupeři, který přijel jen s osmi hráči do pole čekalo víceméně hladké vítězství.
   Brzy jsme šli také do vedení, ale hosté hned v páté minutě srovnali krok a přišla tak první komplikace v zápase. Poté jsme se ale opět ujali vedení, avšak zápas zůstal velmi vyrovnaný. Krumlovští hráli velmi dobře a předčili nás hlavně velkým nasazením a odhodláním. V jedenácté minutě se ovšem velmi citelně oslabili sami. Kapitán hostů Šebek se ohnal po prohraném souboji u mantinelu po Petru Lisnerovi a nešetrně ho sekl hokejkou pod kolenu. Rozhodčí mu okamžitě udělil trest 5 min plus dokonce utkání. Tím ovšem zápas nekončil a hosté i v tak malém počtu hráčů dokázali vcelku držet krok. Bylo to tedy především naším špatným výkonem.
   Nechali jsme se až moc uspat průběhem utkání. Sharks také dokázali trestat naše zbytečné fauly. Naštěstí jsme dokázali také využít naše přesilovky a tak jsme drželi vedení. V deváté minutě třetí třetiny ale dostal osobní trest hostující Postl a krumlovští mohli být rádi, že zápas alespoň dohrají. Tím v podstatě zápas skončil a my jsme utrpěli vítězství 10 : 6.