Střelci HC Týn: Raučina, Štětka
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Raučina, Šplíchal, Adámek Mich., Vanda, Sokol
Trenér: Gebelt

Míč  Více k zápasu
V V nevlídném podzimím počasí odcestoval Hc Týn na zápas do Českých Budějovic, kde se střetl s Rosou. Předchozí zápas skončil nerozhodně, ale tentokrát jsme nastoupili ve velmi špatné sestavě, ale to už je ohraná písnička. Naproti tomu Rosa nastoupila se třemi lajnami.
   První třetina se nesla v duchu dobývání naší branky. Když hráč Kubeš dorazil vyraženou střelu vedli domácí 1 : 0.
   V šesté minutě druhé třetiny, ale přišla naděje na zvrat když se J. Raučina šikovně prosmýkl domácí obranou a z velkého úhlu překonal domácího brankáře. Jenže na víc jsme už neměly, když domácí dvakrát za sebou šťastně skórovali, nebyly už na obrat síly. Navíc chyby v obraně nás stáli další branky.
   Třetí třetina už se jen dohrávala. Za nás se ještě prosadil kapitán M. Štětka. Závěrečná pětiminutovka však patřila mám, když jsme domácí nepustili z pásma a několikrát zahrozili. Skóre se už nezměnilo.