Střelci HC Týn: Adámek Mich.
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Houdek - Lisner, Klůfa, Raučina, Babinec, Šplíchal, Adámek Mich., Vanda, Rot
Trenér: Skok J.

Míč  Více k zápasu
V  pátém domácím zápase v řadě jsme přivítali celek HBC Betonova Holubov. Je to velmi ambiciózní tým plný mladých hráčů. Před zápasem se nacházel na druhém místě tabulky a to pouze o skóre. Zápas začal ve velmi slušném tempu a první třetinu jsme opravdu na sto procent odmakali. Soupeře jsme do většího tlaku nepustili i přesto, že jsme několikrát hráli v oslabení. Už od úvodního hvizdu bylo utkání velmi emotivní a hostující hráči potvrdili, proč jsou nejhorší tým v tabulce slušnosti Regionální ligy. Velmi špatnou stranou utkání se stali oba rozhodčí. Dá se říci, že oba nováčci v pruhovaném dresu utkání absolutně nezvládli. Po velmi vypjaté první třetině byl však stav stále 0:0.
   Do druhé části jsme nastoupili s odhodláním pokračovat v udržení vynikajícího výsledku. Jenže na konci druhé minuty soupeř poprvé prolomil naší obranu a ujal se vedení. Většina druhé třetiny se nesla v duchu neustálých dohadů a zbytečných faulů, které ovšem rozhodčí několikrát nechali bez trestu. Definitivně šance na body skončili po dvou slepených gólech na konci druhé části.
   Třetí třetina byla opět velmi vypjatá a jediný náš světlý okamžik měl na svědomí Michal Adámek, který alespoň snížil na 1:4. Na konečných 1:5 pro HBC Betonova Holubov zvýšil Petr Kaše. Naštěstí se zápas obešel bez větších zranění či rvačky, i když to samotný průběh utkání příliš nenasvědčoval. Další účastníky Regionální ligy bych chtěl upozornit na unfair způsob hry hráčů HBC Betonova Holubov. Musím však uznat, že výsledek asi odpovídá průběhu zápasu a Holubov určitě své kvality má.