Střelci HC Týn: Skala
Habaj - Štětka, Adámek Mar., Skok O., Novotný L. - Lisner, Skala, Adámek Mich., Vanda, Sokol, Hornát J.
Trenér: Šplíchal

Míč  Více k zápasu
V  prvním kole po zimní přestávce nás čekal výjezd do Českých Budějovic na Vltavu, kde nás hostil domácí HBC Falkon. Po spoustě omluvenkách z nejrůznějších důvodů a po odchodu dvou pravidelných účastníků byl zázrak že jsme na zápas odcestovali s dvěma kompletními formacemi.
   V úvodu zápasu jsme silně zaspali a soupeř toho dokonale využil. Už ve dvacáté vteřině vedl 1:0 a o dvě a půl minuty později 2:0. Tato smršť domácích nás zaskočila, ale nesložili jsme zbraně. Hra se přesunula na polovinu domácích a v jedenácté minutě se skóre naposledy změnilo zásluhou J. Skaly a přihrávajícího O. Skoka v přesilovce.
   Domácí se zatáhli do obrany a hrozili jen z rychlých protiútoků. Rozhodčí občas vylučovali i za zákroky, které by se asi pískat neměly, tak se zápas velmi protahoval. V přesilovkách i ve vyrovnaném počtu jsme se dostávali do vyložených šancí, ale buď byl připraven domácí brankář, nebo jsme netrefili odkrytou branku.
   Třetí třetina probíhala ve stejném duchu, jako druhá. S přibývajícími minutami však zápas začínal být nervóznější. Diskuse s rozhodčími stále přibývaly. V čase 41:39 kdy jsme hráli v oslabení předběhl P. Lisner domácího hráče a nadzdvihl mu hokejku, aby ušetřil čas, ale od rozhodčích dostal trest za držení. To už pro něj bylo moc a rozhodčím řádně vynadal a za to putoval do kabiny. Následovala přesilovka 5 na 3, kterou domácí nevyužili. V závěru jsme se pokusili vyrovnat při hře bez brankáře, ale ani to se nepovedlo, takže jsme dojeli bez bodů. V zápase jsme byly sice jednoznačně lepší, ale hraje se na góly.